Sraigtiniai kompresoriai, skirti didelių suslėgto oro kiekių ruošimui.

Priklausomai nuo jūsų individualių reikalavimų, RENNER gali pasiūlyti jums labiausiai tinkantį sprendimą (nuo projektavimo iki galutinės stadijos). Reguliuojamo greičio pavara, šilumos kompensavimo elementai ir kiti konstrukciniai sprendimai gali būti pasiūlyti jums, siekiant gauti optimalius rezultatus.

Sraigtinio tipo, RSF kompresoriai yra tiekiami kartu su dažnio kontrolės sistema. Tai pramoniniai kompresoriai, skirti darbui didelėmis apkrovomis. Juose yra montuojama RENNERtronic intelektuali valdymo ir monitoringo sistema.

 

Daugelyje gamyklų nėra pageidaujamas didelis suslėgto oro parametrų svyravimas. RENNER sraigtiniai kompresoriai, turintys dažnio reguliavimo sistemą, veikia tokiu principu: šio tipo kompresoriai gali ekonomiškai generuoti suslėgtą orą netgi tuo atveju, jeigu nuolat kinta tiekiamam orui keliami reikalavimai. Kompresoriaus išėjimo kanalo parametrai yra sureguliuojami taip, kad jie atitiktų tuo metu suslėgtam orui keliamus reikalavimus. Tai yra įmanoma naudojant nepriklausomą elektroninę greičio reguliavimo sistemą, užtikrinančią aukščiausią galimą ekonomijos lygį. Dažnio reguliavimo keitiklis kartu su valdymo bloku yra integruotas kompresoriuje.

 

Per 5 eksploatacijos metus su tuo susijusios išlaidos sudaro tik 11 % standartinio kompresoriaus pirkimo kainos.

 

 

Šio tipo kompresoriuose jau yra integruota RENNERtronic valdymo sistema, papildomai galima užsisakyti RENNERtronic plus valdymo sistemą;