Standartinės darbinės salygos:Kondensato_oro_filtrai_OMI_Mantoras

  • Darbinis slėgis: 7 barai;
  • Įeinančio oro temperatūra: 20oC – 100oC;
  • Aplinkos temperatūra: 25oC;

 

DF tipo filtrai:
Apsaugos nuo dulkių filtrai yra skirti kietųjų, skystųjų ir emulsijos dalelių sulaikymui (iki 10 mikronų). Šie filtrai yra ilgaamžiai, atsparūs kaitrai ir dilimui, todėl tai yra ideali jūsų suslėgto oro sistemos, įrengimų ir priedų apsauga. Darbui didelėmis apkrovomis rekomenduojame naudoti keraminius filtrus.

 

QF tipo filtrai:
Šie priminiai filtrai yra skirti kietųjų dalelių, skysčių, emulsijos ir alyvos dalelių (iki 5 mikronų) sulaikymui. Filtrai pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu, todėl jie idealiai tinka pirminiam suslėgto oro sistemų apsaugos lygiui. Jie sulaiko įvairius nešvarumus ir gali būti naudojami kaip antriniai absorbcinių džiovintuvų filtrai

 

PF tipo filtrai:
Membranos tipo filtras, naudojamas kietųjų ir alyvos dalelių (iki 1 mikrono ir 0,1 mg/m³) surinkimui. Šis filtras veikia smūgio, atitvėrimo ir susiliejimo principais. Jis pritraukia mikroskopines skysčio daleles, kurios iš išorinės pusės prasiskverbia pro filtro elementą ir jo viduje susijungia su kitomis dalelėmis. Taip susiformuoja lašeliai, kurie nukrenta į filtro korpuso dugną.

 

HF tipo filtrai:
Membranos tipo filtras, naudojamas kietųjų ir alyvos dalelių (iki 0,01 mikrono ir 0,01 mg/m³) surinkimui. Šis filtras veikia smūgio, atitvėrimo ir susiliejimo principais. Jis pritraukia mikroskopines skysčio daleles, kurios iš išorinės pusės prasiskverbia pro filtro elementą ir jo viduje susijungia su kitomis dalelėmis. Taip susiformuoja lašeliai, kurie nukrenta į filtro korpuso dugną.

 

CF tipo filtrai:
Kai kuriais atvejais, pramonėje naudojamas suslėgtas oras turi būti išvalytas ne tik nuo alyvos bei kitų nešvarumų, tačiau turi būti pašalinti ir visi kvapai bei garai. Šiam tikslui yra naudojami aktyvuotos anglies filtrai. Absorbcijos proceso metu visi kvapai ir garai yra pritraukiami ir sulaikomi aktyvuotos anglies molekulių paviršiuje. Prieš šį CF filtrą turi būti naudojami PF arba HF tipo filtrai. Filtro elementą sudaro storas aktyvuotos anglies sluoksnis, padengtas pluošto danga. Šį sluoksnį fiksuoja išorinės ir vidinės nerūdijančio plieno sienelės.

 

DF – 10 mikronų (CLASS7 – ISO 8573-1);
QF – 5 mikronai (CLASS3 – ISO 8573-1);
PF – 1 mikronas / 0,1 mg/m³ alyvos (CLASS2 – ISO 8573-1);
HF – 0,01 mikrono / 0,01 mg/m³ alyvos (CLASS1 – ISO 8573-1);
CF – 0,003 mg/m³ alyvos (CLASS1 – ISO 8573-1);

 

Kaip gauti visą kodą:
Norėdami gauti visą kodą jums tereikia pridėti tinkamą filtravimo klasės raidę. D = DF, Q = QF, P = PF, H = HF, C = CF;

 

Pavyzdys:
Užsisakant F0005 filtrą DF elementą = 04A.0030.D
Užsisakant F0010 PF elementą = 04A.0060.P