Kondensato apdorojimo įrengimų gamintoja Italijos kompanija „OMI“

Nuo 1990 metų  projektuoja, gamina plačiu suspausto oro ir pramoninio kondensato šalinimo sistemų produktų asortimentu. Produktus projektuoja aukštos kvalifikacijos techniniai inžinieriai, naudojantys pačias moderniausias technologijas. Inovacijos, prekybos procedūrų kokybė, lankstumas, dinamiškumas ir siūlomi sprendimai yra pagrindiniai veiksniai, užtikrinantys aukštą įrengimų kokybę. Nuo pat įmonės įkūrimo,  siekia patenkinti pasaulinės rinkos poreikius. Šiuo metu  produkcija yra platinama daugiau negu 80 šalyje visame pasaulyje. Atliekame plataus prekybos atstovų ir autorizuotų serviso tinklo pagalba. Kokybės valdymo sistema atitinka ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004 standartus, saugančius aplinką, bei OHSAS 1 8001:2007 standartą, užtikrinantį darbuotojų saugumą. Tai atspindi mūsų įmonės filosofiją, kuria mes vadovaujamės kasdieniniame mūsų darbe. Kompanija „OMI“ yra įkūrusi centrą, kuriame kiekvieną dieną yra kuriamos inovacijos bei tobulinami įvairūs sprendimai. Pagrindinis „OMI“ tikslas – patenkinti netgi pačių reikliausių klientų poreikius.

 

Šiuos pasiekimus įmonė naudoja norėdama pabrėžti savo darbo proceso sėkmę. Mes pabrėžiame šį svarbų momentą, kadangi norime sustoti akimirkai ir paanalizuoti „OMI“ istoriją ir per šį laikotarpį įgytą patirtį. Visa tai mes pasiekėme su mūsų klientų ir prekybos atstovų pagalba. Per šiuos 20 metų mūsų įmonė smarkiai išaugo, išplėtė savo veiklą tarptautiniu mastu. Šiandien savo produktus mes tiekiame į visus pasaulio kontinentus, laikomės vietoje galiojančių reikalavimų, atsižvelgiame į kultūrinius skirtumus ir skirtingus sertifikavimo standartus.

 

Mes visada didžiuojamės savo šalimi, mūsų šaknimis ir užtarnautu pasitikėjimu. Mes džiaugiamės rimtos, profesionalios ir patikimo įmonės įvaizdžiu. Šie mūsų įmonės bruožai, sunkiu pasaulinės ekonomikos laikotarpiu, Amerikos grupei INGERSOLL RAND (suslėgto oro ir komercinės bei pramoninės paskirties šaldymo sistemų gamybos lyderis) padėjo apsispręsti ir investuoti į mūsų įmonę, technines žinias bei personalo patirtį. Tai dar padidino įmonės pasitikėjimą savo jėgomis ir galimybes. Mes norime dar padidinti savo konkurencingumą, lankstumą ir praplėsti produktų asortimentą.

 

Priklausymas didelei grupei mums leidžia šiuos iššūkius priimti su dideliu entuziazmu ir nesibaiminti naujų investicijų į tyrimus bei produktų tobulinimą. Šių metų produktų kataloge jau yra įtraukti naujieji produktai, tenkinantys rinkos ir mūsų klientų poreikius. Jeigu dvidešimtas įmonės jubiliejus mums leidžia pasidžiaugti jau pasiektais rezultatais, tai INGERSOLL RAND prisijungimas mums suteikia plačias ateities galimybes.