ABAC_stumoklinis_kompresorius_Pole_position_Mantoras

Mėgėjiški kompresoriai

ABAC_stumokliniai_kompresoriai_Mantoras

Profesonalūs kompresoriai

 

Stūmoklinių kompresorių gamintojas Italijos kompanija “ABAC”

ABAC_kompresoriai_Mantoras

 

Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios (1980 m.), prekinis ženklas užėmė aukštesnįjį šios rinkos lygį. Šio specifinio segmento produktų gamintojas užtikrino įrengimų patikimumą ir efektyvumą. Nenutrūkstamų tyrimų ir naujų produktų tobulinimo bei gamybos procesų modernizavimo dėka, ABAC vietinėje ir tarptautinėje rinkoje siūlo platų didelėmis apkrovomis veikiančių oro kompresorių asortimentą. Asortimente yra lieto plieno komponentų turintys oro kompresoriai, skirti profesionalaus ir pramoninio naudojimo sektoriams.

 

ABAC kokybė:

 

“Nuolatinis tobulinimas” ir bendradarbiavimas su pagrindiniais tiekėjais leidžia pasiekti ir užtikrinti maksimalią produktų kokybę. Visų gamybos proceso stadijų metu yra vykdoma statistinė komponentų kokybės kontrolė. Šiam tikslui yra naudojama moderniausia matavimo įranga, leidžianti išlaikyti nustatytus griežtus kokybės standartus ir galutiniams vartotojams pasiūlyti patikimą, efektyvų ir aukštos kokybės produktą.

 

Projektavimo ir tobulinimo procesuose yra naudojamos moderniausios CAD projektavimo technologijos, leidžiančios efektyviai įvertinti ir parinkti gamyboje naudojamas medžiagas. FMEA (FMEA – Gedimų modeliavimo ir analizės programa) dėka, visi produktų komponentai pasižymi aukščiausio lygio patikimumu ir atsparumu. Visos oro kompresoriaus komponentų (pvz., cilindrai, karteris, ašys ir pan.) apdirbimo operacijos gamykloje yra atliekamos naudojant moderniausius įrengimus. Tai leidžia pasiekti aukštą gamybos efektyvumą ir lankstumą, užtikrinti aukštą kokybę ir nekintančius standartus.

 

Gamykloje yra naudojamos šiam rinkos sektoriuj nebūdingos (unikalios) surinkimo linijos, galinčios užtikrinti didelį tikslumą ir aukštą surinkimo proceso našumą. Griežtos 100% patikros procedūros yra taikomos gamybos saugumui ir visai produkcijai (nuo mažiausio mėgėjiško oro kompresoriaus iki didžiausio pramonino kompresoriaus). Visa gamyklos produkcija atitinka UNI-EN ISO9001 standartą.

ABAC_stumokliniai_kompresoriai_Mantoras_banner